Här presenterar vi personerna bakom Manifestgalan 2019.

 

PR

Ebba Lindqvist
Tel: 08-6402322 | Mobil: 070-4803300
E-post: 
brev@ebbalindqvist.se 

 

 

Projektägare
Svenska Oberoende Musikproducenter (SOM)

Ordförande SOM
Anders Engström
anders@som.se

Processledare
Suvi Richter

Tech PM och scenchef Nalen
Magnus Lundin
magnus@unitedvision.se
070-462 48 79

Kommunikation
Ida Andersson
press@manifestgalan.se

Webbansvarig
Jonas Öberg
jonas@manifestgalan.se
073-804 96 95

Jurysamordning
Monika Svensson

Admin
Mats Hammerman
mats@som.se
070-620 68 30

Ackrediteringar
Gustav Sjöstedt
ackreditering@manifestgalan.se

Grafisk byrå och producent
Skogen
Victoria Skoglund
victoria@skogengrafiskform.se
073-681 19 80

Manifest Showcase
Projektledare
Cecilia Bjerkhede
cecilia@manifestgalan.se
070-476 70 10

Sponsorsarbete
Peter Nordenström

Music Creators Breakfast Club / Manifestdagen
Producent
Alexandra Ellmark Tornberg
alexandra.ellmark@gmail.com
070-744 99 69

MONEYFEST – The Afterparty
Projektledare
Rickard Zachrisson
rickard@manifestgalan.se
070-958 22 66

Sensus, Manifest On Tour
Linnea Jonsson
Magnus Pejlert

 

 

Parse error: syntax error, unexpected 'installed' (T_STRING) in /storage/content/25/206625/manifestgalan.se/public_html/wp-content/themes/Manifest_2016/images/settings.php on line 54